Hľadám fotografa na svadbu 9.9.2017 v Košiciach

Hľadáme fotografa s voľným termínom na 09.09.2017, prosím zaslať cenovú ponuku na jana.sonogova@gmail.com , ďakujeme veľmi pekne:) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín mám zatiaľ voľný :) S cestovaním nieje problém.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný viac foto v profile a na webe. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@jancuska117 Dobrý deň, Košice milujem :-D fotím tam veľmi rád. Prikladám par foto z kaštieľa v Šaca. Ak sa vám moje práce páčia, napíšte mi. ;-) Balíček Vám spravím aj na kľúč ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Ahoj, nie je síce z KE, ale bola aj naša fotografka :) veľmi odporúčam, veľmi kvalitné za veľmi prijateľnú cenu :) zatiaľ máme len pár foto :) kuk...ak budeš mať záujem, napíš mi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tiež nie som z KE, ale nemám problém pricestovať. Skús kľudne pozrieť web a ak ťa fotky oslovia, tak mi napíš. Možno by sme sa dohodli. :) Prajme pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa z okolia Košíc kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a kontakt. Pôsobím na východnom Slovensku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?