Hľadám fotografa na svadbu na 01/10/2016 Levice

12. apr 2016110

Hľadám dobrého fotografa na fotografovanie svadby 01/10/2016 v Leviciach, koho odporučíte? Dakujem

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný.

🙂

• dakujem krasne, viete mi poslat aj cenovu ponuku do IP? dakujem krasne

• @mitka99  ahoj, skuste pozriet moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• Sponzor fóra
  • termin mame zatial volny, viac info na webe... Ďakujem 🙂

• @mitka99  Dobrý deň,
    termín mám zatiaľ voľný, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný 🙂 v Leviciach idem fotit 2 svadby tento rok, takže nie je problém pricestovať. Ak by sa vám moje fotky páčili, napíšte mi správu a obratom vám zašlem cenník 🙂

• Vas termin mam taktiez zatial volny, skuste pozriet moju tvorbu. Prikladam malu ukazku.
    Prajem krasny den 🙂

• Dobrý deň.Ponúkam vám moje služby.Pripájam ukážku mojej práce.Ak by ste mali záujem,alebo otázky,kontaktujte ma prosím.Ďakujem.S pozdravom Ivana Takácsová

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Termín mám voľný, ak by vás zaujala moja práca kontaktujte ma. Fotografie aj ceny nájdete na mojej webstránke.

• Dobrý deň, ani zo Zvolena pre mňa nebude problém pricestovať. termín mám tiež voľný, ak by sa Vám moja tvorba páčila, ozvite sa. Ivka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov