Hľadám fotografa na svadbu v Humennom 25.02.2017

21. nov 201614

viete mi poradit dobreho fotografa na celu svadbu plus umelecke fotky v kastiely za rozumnu cenu?

• Dobrý deň,
    na základe Vášho záujmu Vám môžem poslať viac info o nás a našej tvorbe. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• termin mam volny .. viac info na webe 🙂 dakujem ..

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň prajem, termín je ešte voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

• 😉

• Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 😎 Sme z Humenného 🙂

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobrý deň,
    Termín mám ešte voľný!
    Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom!
    S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita
    Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD.
    Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu !
    S pozdravom

Maroš

• @tibson999  Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• 🙂

• Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás 🙂

• @tibson999  Dobry den - Termin mame dostupny

• Sme tu pre Vás!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Skuste si obzriet aj moj profil. Dakujem

• @tibson999

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost 🙂 , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk