Hľadám fotografa na svadbu v Leviciach 22.4. 2017

28. jan 2017150

Hľadám fotografa na svadbu v Leviciach 22.4. 2017. Prosím o poradenie.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• @simonross  Vaše fotky sa mi páčia. Prosím, pošlite mi cenovú ponuku. Ďakujem.

• @naritaka  poslané v správe

• Sponzor fóra
  • Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• @naritaka  Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info 🙂

• Na celý deň potrebujete fotografa?🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce. Termín mám zatiaľ voľný 🙂

• Som k dispozícii. Termín mám zatiaľ voľný.

• Dobrý deň,

pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii.
    Roman

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. 🙂
    Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať nakoľko pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobry den

termin mam volny

• Dobrý deň sme mladá dvojka plná nápadov 🙂 uvoľnil sa nám váš termín ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás. Písala som vám aj správu 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník.
    Amy Klusová - fotografie
    Lucka - svadobný kameraman

Pekný deň!

• @shphoto  na tej lodi úplne dokonalá fotka s koníkom v pozadí 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov