Hľadám fotografa na svadbu v Žilinskom kraji do 550€

17. feb 201718

Ahojte,
prosim Vas, poradte niekto naozaj profesionalneho fotografa v ZA kraji, ktory je kreativny, priatelsky a cenovo prijatelny. Max cena 550e.
Dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @sunny2277  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe

• Dobry den, termin 19. august 2017? 🙂 Viac info v sprave 😉

• Sponzor fóra
  • @sunny2277  Dobrý deň, k dispozícii 😉

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý večer, termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu, ak sa Vám páči, kontaktujte nás a rady poskytneme podrobnejšie info. R.

• Dobry vecer
    Skúste si pozrieť i ukážku našej práce
    Sme manželská dvojica fotografov a pochadzame z partizánskeho
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• Dobrý večer , prezrite si aj môj profil 🙂 , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonický.

Ďakujem.

• Dobry den, ak Vas zaujme moje portfolio, tak ma nevahajte kontaktovat 🙂

• Dobrý den, ponúkam skvelé fotografie, za prijatelnú cenu.

• Dobrý deň,
    nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @mkfotograf  @erisun  Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, aby ste do fóra zverejňovali maximálne 3 fotografie. Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš fotoblog, kde si môžete tvoriť albumy s neobmedzeným počtom fotiek. Tu vo fóre ale veľa fotiek spôsobuje neprehľadnosť a veľa scrollovania. Ešte si môžete vytvoriť jeden kolážový obrázok s viacerými Vašimi fotkami a zverejňovať ten 🙂

Ďakujeme za pochopenie, prajem krásny deň!
    Jana, 4nets team

• Ok. Dakujem za upozornenie.

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, moje ceny sú lepšie, ako Vaša ponuka. V prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!!
    Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod...
    Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!!
    S pozdravom Maroš

• @sunny2277   Dobry den, ak je termin dostupny , spokojne sa obratte na nas, radi Vam vyhovieme 😉

• @sunny2277  

Dobry podvecer prajem!

Ponukam Vam moju malickost emoticon , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat.

S pozdravom
    Riky

• @sunny2277  ahoj 🙂 ja odporúčam Jozefa Sádeckého z Považskej Bystrice. Fotil nám celú svadbu od rána až do cca pol jednej - jednej, platili sme menej ako je tvoj strop a fotografie sú absolútne skvelé. Nielen portréty, ale aj obrad a hlavne fotky zo zábavy. Odporúčame všetkými 10 🙂 keď sme pozerali fotky nestíhali sme sa čudovať kde všade bol. Fotky nám v plnej miere vynahradili aj video 😉

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov