Hľadám fotografa -piatok 15.7. alebo 22.7.2016 Galanta

4. jún 201614

Dobry den,
hladam fotografa na svadbu v Galante v piatok 15.7.2016 alebo 22.7.2016. Konecny termin este nieje rozhodnuty, ale urcite to bude v piatok.Mala by som zaujem o fotky pred sobasom v prirode, sobas a nejake spolocne fotky a par fotiek z obedu. Mame 2 deticky, takze aj tie budu na fotkach.Fotografa by som potrebovala cca od 11 do 19.00. Prosim o ponuky.Dakujem

• Dobry den,

termin mam volny.

Miro

• @janinkapm  15.7 mam volny, pozrite aj moje fotografie

• @janinkapm  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, poslal som Vám internú poštu. 🙂

• @janinkapm  Dobrý deň, termín mam voľný.

• @janinkapm  ahoj, prvý termín mám volný. Pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť , budem rád ak sa ozvete

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• Pekný deň,

zatiaľ mám voľné oba termíny 🙂

• Dobrý deň, bolo by mi cťou fotiť vás a vaše detičky.

• @janinkapm  termin mame dostupny este 😉

• Dobrý deň.Oba termíny sú zatial voľné.Prikladám malú ukáˇyku mjich prác,viac foto a cenník nájdete na Fb alebo na webe.Ak by ste mali yáujem alebo akékoľvek otázky,kontaktujte ma prosím.Ďakujem.Takácsová

• Tak ešte tie foto 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov