Hľadám fotografa -piatok 15.7. alebo 22.7.2016 Galanta

4. jún 201614

Dobry den,
hladam fotografa na svadbu v Galante v piatok 15.7.2016 alebo 22.7.2016. Konecny termin este nieje rozhodnuty, ale urcite to bude v piatok.Mala by som zaujem o fotky pred sobasom v prirode, sobas a nejake spolocne fotky a par fotiek z obedu. Mame 2 deticky, takze aj tie budu na fotkach.Fotografa by som potrebovala cca od 11 do 19.00. Prosim o ponuky.Dakujem

• Dobry den,

termin mam volny.

Miro

• @janinkapm  15.7 mam volny, pozrite aj moje fotografie

• @janinkapm  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, poslal som Vám internú poštu. 🙂

• @janinkapm  Dobrý deň, termín mam voľný.

• @janinkapm  ahoj, prvý termín mám volný. Pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť , budem rád ak sa ozvete

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• Pekný deň,

zatiaľ mám voľné oba termíny 🙂

• Dobrý deň, bolo by mi cťou fotiť vás a vaše detičky.

• @janinkapm  termin mame dostupny este 😉

• Dobrý deň.Oba termíny sú zatial voľné.Prikladám malú ukáˇyku mjich prác,viac foto a cenník nájdete na Fb alebo na webe.Ak by ste mali yáujem alebo akékoľvek otázky,kontaktujte ma prosím.Ďakujem.Takácsová

• Tak ešte tie foto 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov