Hladam fotografa, prípadne aj kameramana 3.9.2016 na svadbu v PO okoli

Hladam sikovneho fotografa za fajn cenu na 3.9.2016 na svadbu v PO okoli. Ak by poznal aj sikovného kameramana,to by som len uvítala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sherie Dobry den, Vas termin mam volny, pozrite si moju pracu a mozno sa dohodneme. Prajem pekny den. Pavol Varga
Odpovedať
Profilova fotka
@sherie Ahoj, ak sa fotky budú páčiť, rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Sme tu pre Vás! Sme z Trebisova, cestovanie nie je problem!
Odpovedať
Profilova fotka
@sherie Pekny den prajem, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. Cenu mam uvedenu na webe. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvornu ... termín mame nateraz aktualny !
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa Vam paci moje portfolio, urcite sa ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny ak sa vas moja praca zaujala kludne ma kontaktujte. Miro
Odpovedať
"Kameramana" Tomaša Š. z Presova neoporucam.Vlastna skusenost.Zla komunikacia,arogancia,amaterizmus a neprimerane vysoka cena.Navysovanie ceny po svadbe,vydieranie vymazanim...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
odporučam toho naj kameramana Plančára fotograf Droblienka-super
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, som z PO a som Vám k dispozícií. Viac fotografií nájdete u mňa v profile a aktuálne veci na osobnom webe, napr. v sekcii blog. V prípade záujmu ma kontaktujte, prosím. S pozdravom, Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
Samozrejme, nie je problém. Ak sa Vám páčia fotky v mojom profile a na webe - som k dispozícii. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
@sherie Dobry den, termin 3.9.16 zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-)
Odpovedať
Dobrý deň, termín mme zatiaľ voľný. Pozrite si naše portfólio a kontaktujte nás. Zašleme Vám cenovú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?