Hľadám fotografa z okolia Popradu, Kežmarku na 14.9.2013

9. sep 2013220

Poradte mi dobreho fotografa z okolia PP, KK, SNV na 14.9.13. Napisala som uz asi 10 a skoro vsetci su uz obsadeni alebo dost drahi. 😞 Asi som sa zdohadala dost neskoro ale necakala som, ze to bude taky problem.

• Ivana A Peter Miller-Photography (Fb)

• pozrite si moje portfolio, pripadne web.
    viac info mozme mailom.
    pekny den

• Dobrý deň! Profesionalita, a skvelý pomer kvalita - cena... to je naša ponuka pre Vás! Ak si pozriete našu prácu budeme radi! 😉 A či sme pre Vás dobrí, to necháme na Vás!

• Sponzor fóra
  • @datka1  Dobrý deň prajem,
    som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a z dôvodu, že na Spiš chodím často tak sa s Vami veľmi rád stretnem osobne a prezentujem Vám, ako pracujem, ako môžu Vaše svadobné fotografie vyzerať, aké výhody a služby získate okrem fotografií.
    Prvotný náhľad na moju tvorbu môžete získať skrz www stránku a verím, že sa Vám bude páčiť.

• 🙂 Dobrý deň. Skúste si pozrieť našu stránku, prípadne zavolajte na t:0905257035, som z Levoče. Ponúkam Vám z jednej firmy foto aj video viac než 20 ročná profi prax. Foto a video z profesionálnou technikou s pozdravom Jozef Griger Videofamily.

• @datka1   Dobrý deň. Rád by som Vám dal do pozornosti aj našu firmu. Viac informácii o nás a našich službách môžete nájsť v našom profile, na webovej stránke, alebo nás môžete kontaktovať telefonicky, či e-mailom. Prajem pekný deň.

• Možno Vás zaujmu fotografie z nášho portfolia. Oceniť môžte kvalitu v primeranej cene. Viac info mailom alebo telefonicky. Krásny večer. Michal

• @datka1  Dobrý deň.

Poskytujem fotoslužby v oblasti svadobnej fotografie. Liptovský Mikuláš a okolie. Viac než 10.ročná skúsenosť. Ak ešte nemáte zajednaného svadobného fotografa pre Váš svadobný deň, ponúkam Vám svoje služby. V pripade zaujmu si pozrite môj profil a web. 🙂

• Dobrý deň. Aj ja mám ešte voľný termín. Ak vás moja práca zaujala kľudne ma kontaktujte.

• Dobrý deň, termín máme ešte voľný. Ukážky našej práce si môžte pozrieť na našej stránke, alebo tu v našom profile.
    Ak sa vám páči naša práca, neváhajte nás kontaktovať.

• datka1 ja som na tom uplne rovnako....vsetci obsadeni :/ nemyslela som ze vyse polroka pred svadbou bude taký problem zohnat fotografa....ale vybrali sme si pekný datum 😉

• @ketronela   September je najziadanejsi mesiac v roku na svadbu. Minulu sezonu sa mi na jeden termin ozvali 10-ti zakaznici.

• Zdravím, pozrite si moje portfolio. Pokiaľ zaujme, viac informácii emailom.

• @datka1  aj my máme svadbu 14.9.13 v Poprade, fotografa už síce máme zajednaného, ale tiež to bola námaha ho nájsť.....už len kameraman nám treba....🙂

• My mame svadbu 7.9.2013 a tiez sme este nikoho nenasli... Tak prijemne hladanie aj tebe... 🙂

• Sponzor fóra
  • @nuklia  Dobrý deň, ponuku som Vám poslal do IP. Prajem príjemné hľadanie. 😉

• Tomáš Hudáček zo Spišskej Novej Vsi 🙂

• @nuklia  Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám zatiaľ neobsadený. V prípade, ak Vás osloví tvorba ma môžete kontaktovať.

• Ak este stale hladate, urcite si pozrite nasu stranku, docestovat nieje prekazkou, na pripradnu spolupracu sa tesime.

Tím Duckling

• Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, tak si popozerajte našu ponuku tu na Mojej svadbe, alebo na našej FB stránke a neváhajte nás kontaktovať 🙂

• Dobrý deň, termín 14.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Popradu alebo okolia (pôvodom som Popradčanka 🙂 Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY". Komletný svadobný balík ponúkam za 330,-eur + 48,-eur za dopravu do Popradu. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom alebo správou.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby 🙂
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov