Hľadám kameramana a fotografa na svadbu 17.10.2015, najlepsie okolie Za, za rozumnu cenu

nejaké odporucania?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vaš termin mam volny, ak sa vám bude páčiť moja práca, velmi rád poslem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Skús pozrieť moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš :-) Pre viac info píš!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak, my sme mali od http://www.videopk.sk/ - aj fotky, aj video a veľká spokojnosť. Je zo Súľova, pri Bytči. A cena? Ako, nebol najlacnejší, mali sme aj nejakú lacnejšiu ponuku, ale zase nech to nejako vyzerá a nie, že mi to lepšie nakameruje môj dedko a odfotí prateta... ale zase nebol ani najdrahší - taká zlatá stredná cesta :-) Lepšie sa popýtať viacerých na cenu a vidiieť ich foto a video a potom sa rozhodnúť....držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, tento termin mam volny. Ak Vas moja praca zaujme, rad poskytnem dalsie info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás osloví moja tvorba, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak Vás zaujme, kontaktujte nás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam naše foto a video služby. Sme priamo zo ZA. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín mám ešte voľný, rád vám ponúknem svoje fotografické služby. V súčasnosti za zvýhodnenú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný ... môj portfóliovník si môžete pozrieť na mojej WEBKE .... :-) Pôsobím v rámci celej SR. Prajem pekný deň, JOZEF
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?