Hľadám na 11.6.2016 fotografa, kameramana - NMnV

8. jan 201618

Hľadám dobrého fotografa a kameramana na svadbu v Novom Meste nad Váhom- termín 11.6.2016. Vopred ďakujem za Vaše návrhy.

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Zdravicko, pozrite si moj profil a ak sa vam moja praca zapaci, urcite sa dohodneme 🙂

• @ziraffkazuzka  
    Ahoj Zuzka, pozrite moje fotky, ak sa Vam budu pačiť určite sa dohodneme.

• Sponzor fóra
  • @ziraffkazuzka  Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem foto sluzby. S pozdravom

• @ziraffkazuzka  dobry den rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby

• @ziraffkazuzka  Pekny den, ja som volna. Fotky aj cennik najdete na mojom webe. 🙂

• Dobrý deň @ziraffkazuzka  , Váš termín mám zatiaľ voľný. 😉

• @ziraffkazuzka  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ahoj, kľudne pozri môj web .. 🙂

• termin u nas dostupny 😉

• Budeme radi ak si pozriete naše portfolio ...

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Kľudne si pozrite aj neše web stránky. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky 🙂

• @ziraffkazuzka  Ponúkam Vám svoje služby 😉

• @ziraffkazuzka  pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Dobrý deň, pozrite aj ku mne. Tvorbu aj cenník mám na stránke (uvedená v profile).

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov