Hľadám svadobného fotografa/fotografku Trnava 2.4.2016

7. mar 201631

Ahojky, hľadám dobrého fotografa na moju/našu 😃 svadbu v TT v termíne 2.4.2016 Ďakujem vopred

• @lucya13  Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• @lucya13  pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam este volny, cennik na webe 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Pekný deň,
    Skúste pozriet aj moje prace.

Termín mam zatial voľný. 😉

• @lucya13  Zdravim, tento termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom

• Dobrý deň prajem. Váš svadobný termín mám ešte voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte a poskytnem viac info o cenách. Posielam Vám aj dve malé ukážky mojej tvorby, viac nájdete na stránke a v profile tu na Mojasvadba. Ďakujem, teším sa na prípadnú spoluprácu. S pozdravom

• Určite budete mať krásne fotky,kedže je to začiatok leta🙂

• @lucya13  Dobrý, termín voľný.

• Dobrý deň, tento termín mám stále voľný, ak Vás moja práca zaujme, môžme si napísať viac 🙂

S pozdravom Radovan Škohel 🙂

• Dobrý deň, portfólio nájdete na mojom webe. v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

• @lucya13  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• @lucya13  Ahoj ja som volna! Popozeraj moje fotky aj cennik na webe. 🙂 Pre zaujem alebo otazky ma prosim kontaktuj tu alebo na mail.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @lucya13  Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. pozrite si aj moje webstránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobry den, pozrite sa aj na moju tvorbu, casto sa zdrziavam v Trnave 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, môžete pozrieť aj moju tvorbu. Naposledy sme fotili na novom štadióne v TT 🙂

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Ďakuejm vám všetkým za ponuky😍 ...so snúbencom vyberáme o stošesť, ale nie je to také jednoduché vybrať z takého množstva talentovaných ľudí!
    @nedeliak  
    @peterduchovic  
    @jlfoto  
    @nikoletka258  
    @shphoto  
    @jan_ducko  
    @milanmatuska  
    @zsgyuri  
    @fotografovanieeu  
    @radovan2511  
    @vanda_mesiarikova  
    @romikrajcovic  
    @mgabriskova  
    @simonross  
    @sueart  
    @damefotku  
    @novanska  
    @martinko999_2

• 🙂

Troška pomôžeme:

- treba si pítať ponuky od každých -aj email aj telefonicky.Keď to čítaš nie je to také ak to počuješ🙂

- pozrite si viac albumov - fotograf profesionál je každý týždeň inde,a určite z každej svadby má album na webe

- pozrite si aj celé albumy - 2-3 dobré fotky môže mať každý,ale dokumentácia celého dňa to je už iná vec

- čo má fotograf v balíku - vela digitálných fotiek(dodaných)neznamená vždy dobrú kvalitu,je tam aj fotokniha...ak áno tak
      odkial(bez happy foto a cewe atď)

- čo Ti chce fotograf dať - seba alebo chce aby si mala krásné fotky....

Áno máš pravdu - je to veľa,ale dobré fotky sa robia až do konca života🙂

• Dobrý večer,
    Váš termín máme zatiaľ voľný. 🙂 V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. 🙂
    Sme tím ľudí priamo z Trnavy.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @lucya13  ahoj som priamo z TT, pozrite fotky, ak sa budú páčiť určite sa dohdoneme..

• Ponúkame Vám nase šlužby.
    Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite.
    Ceny mame na našom webe dostupne.
    S pozdravom

• My sme mali Lukáša Klča zo Serede, pobočku majú aj v TT, cena prijateľná.

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

• V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
    Rád poskytnem bližšie informácie.Taktiez pochadzam z TT.

• Dobrý deň emoticon
    Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať.

• termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov