Hľadám svadobného fotografa/fotografku Trnava 2.4.2016

Ahojky, hľadám dobrého fotografa na moju/našu :D svadbu v TT v termíne 2.4.2016 Ďakujem vopred
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@lucya13 Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam este volny, cennik na webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Skúste pozriet aj moje prace. Termín mam zatial voľný. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 Zdravim, tento termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Váš svadobný termín mám ešte voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte a poskytnem viac info o cenách. Posielam Vám aj dve malé ukážky mojej tvorby, viac nájdete na stránke a v profile tu na Mojasvadba. Ďakujem, teším sa na prípadnú spoluprácu. S pozdravom
Odpovedať
Určite budete mať krásne fotky,kedže je to začiatok leta:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 Dobrý, termín voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám stále voľný, ak Vás moja práca zaujme, môžme si napísať viac :) S pozdravom Radovan Škohel :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, portfólio nájdete na mojom webe. v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lucya13 Ahoj ja som volna! Popozeraj moje fotky aj cennik na webe. :-) Pre zaujem alebo otazky ma prosim kontaktuj tu alebo na mail.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. pozrite si aj moje webstránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite sa aj na moju tvorbu, casto sa zdrziavam v Trnave :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete pozrieť aj moju tvorbu. Naposledy sme fotili na novom štadióne v TT :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Ďakuejm vám všetkým za ponuky😍 ...so snúbencom vyberáme o stošesť, ale nie je to také jednoduché vybrať z takého množstva talentovaných ľudí! @nedeliak @peterduchovic @jlfoto @nikoletka258 @shphoto @jan_ducko @milanmatuska @zsgyuri @fotografovanieeu @radovan2511 @vanda_mesiarikova @romikrajcovic @mgabriskova @simonross @sueart @damefotku @novanska @martinko999_2
Odpovedať
:-) Troška pomôžeme: - treba si pítať ponuky od každých -aj email aj telefonicky.Keď to čítaš nie je to také ak to počuješ:-) - pozrite si viac albumov - fotograf profesionál je každý týždeň inde,a určite z každej svadby má album na webe - pozrite si aj celé albumy - 2-3 dobré fotky môže mať každý,ale dokumentácia celého dňa to je už iná vec - čo má fotograf v balíku - vela digitálných fotiek(dodaných)neznamená vždy dobrú kvalitu,je tam aj fotokniha...ak áno tak odkial(bez happy foto a cewe atď) - čo Ti chce fotograf dať - seba alebo chce aby si mala krásné fotky.... Áno máš pravdu - je to veľa,ale dobré fotky sa robia až do konca života:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám pošlem IP o nás a našej tvorbe. :-) Sme tím ľudí priamo z Trnavy. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya13 ahoj som priamo z TT, pozrite fotky, ak sa budú páčiť určite sa dohdoneme..
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám nase šlužby. Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
My sme mali Lukáša Klča zo Serede, pobočku majú aj v TT, cena prijateľná.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.Taktiez pochadzam z TT.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň emoticon Pripájam ukážku mojej tvorby. Pre bližšie info alebo viac fotiek ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?