Hľadám svadobného fotografa na 1.7.2017 v Bratislave

Dobrý deň, hľadáme svadobného fotografa na termín 01.07.2017 Svadba sa bude konať v Bratislave, obrad v Primaciálnom paláci:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Vás termín máme momentálne voľný V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
rada zachytím Váš veľký deň, skúste pozrieť aj moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si dôkladne celé svadby fotografov, nie iba verejne vystavované pozlátko, ktoré v niektorých prípadoch nevzniklo na reálnej svadbe, ale na workshope.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @mia_11 , aj my mame tvoj termin este volny :):)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás počas marca máme aj zľavy na svadobné balíčky
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
Chystáte SVADBU? Nechcete všednú zábavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity od výmyslu sveta, tématické fotopozadia podľa Vášho vkusu, profesionálna obsluha a 100% garancia zábavy spraví z Vašej svadby, SVADBU ROKA!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?