Hľadám svadobného fotografa na 11.5.2019

Dobrý deň, hľadám fotografa na svadbu 11.5.2019 z okolia Oravy. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lubinka24 Dobrý deň Vám želám. Tento termín Vašej svadby mám v máji zatiaľ ešte voľný. Nech sa páči, viac info a fotiek si môžete pozrieť na mojom webe uvedenom nižšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubinka24 dobrý deň,moju ponuku som Vám zaslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň ,rád budem Vašim Svadobným fotografom :-) Žilina je blízko... , viac i na webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe, prípadne si ich môžete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Ahoj, mojej sestre robil svadobné fotky fotograf z DK a boli veľmi spokojní. Môžem poslať kontakt, skúste zavolať, možno majú ešte voľno.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubinka24
Odpovedať
Ďakujem za všetky odozvy, čo ste mi písali. Bolo Vás veľa, čo ma teší :-) Už sa len rozhodnúť ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite aj do mojho portfolia a v pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubinka24 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, rád doplním dalsie info
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám voľný môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Na vaše prípadné otázky odpoviem v správe a cenník môžem poslať do mailu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?