Hladam volneho fotografa na 23.5.2015 Bratislava ??

Dakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @ludmilasvadba mas stastie, 23.maja je moj posledny volny termin v Maji :) pozri si moje portfolio a vpripade ze sa ti zapaci tak ma kontaktuj. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a organizujeme svadby na základe požiadaviek klientov. :-) Pre záujem o bližšie informácie ma prosím kontaktujte... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@ludmilasvadba Dobrý večer, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás naša tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ludmilasvadba Pekný deň prajem. Termín zatiaľ voľný. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. Som priamo z BA, kľudne sa môžeme aj stretnúť. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tento termin mam volny. Rad vam ponuknem svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, vas termin mam volny ako mate zaujem, napiste mi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?