Hľadám voľného fotografa na 24.8.2013 z okolia Žiliny

21. feb 2013170

Poprosim ak je volny nejaky fotograf z okolia ziliny ,keby mi poslal na seba nejaky link,mail,pripadne dake foto na ukazky.....pomaham hladat najlepsej kamaratke,ktora sa toho 24.8.2013 vidava......dakujem

• Ahoj Mirka, ja som mala Lukáša Faturíka, je z Beluše, ale myslím, že dochádzanie mu vadiť nebude. Foto nájdeš na jeho stranke, ja som svoje fotky ešte nestihla pridať, ale snáď do konca týždňa to bude. 🙂 Ja som bola s fotkami max. spokojná a cena bola tiež viac než dobrá.

• ahoj, skus moj profil tu na MS, prip. v kontaktoch najdes web, aktualne foto na blogu.

• ahoj aj fotograf zo shotpro.sk Milan Surový, prídu aj do Žiliny

• Sponzor fóra
  • ahoj, odporúčam Lukáša Ronca z Novej Dubnice http://foto.ronec.sk/ . pozri si aj moje albumy, máme od neho nádherné fotky. Je fakt šikovný 😉 http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/lukasronec/

• Dobry den. Fotosluzby aj v Ziline, pozrite moj profil 🙂

• Ahojte, nás fotil Juro Sucharda a môžem ho len odporúčať.....mrkni sa na jeho albumy 🙂 Mala som stresy, lebo mesiac pred svadbou sme ostali bez fotografa a nijakého som nepoznala a potom mi kámoška dala číslo na SuJu a dopadlo to super. Naozaj vrelo odporúčam, ak chceš zažiť veselé fotenie bez stresu s úsmevom na tvári.... a mať skvelé fotky 🙂 Skús http://www.mojasvadba.sk/katalog/firma/sujuphotography/

• nie som zo Žiliny ale nie je to ďaleko ak by ste mali záujem na ten termín mám voľné ešte fotografiu som študovala a mám veľa neviest spokojných za sebou poprípade vám môžem zaslať referencie 😃

• Dobrý deň, ja mám Váš termín voľný. Celú svadbu nafotografujem za 400 Eur. Viac info na mojom webe. 🙂

• Dobry den, dany termin mam volny a vieme sa dohodnut 🙂

• dobry den dovolil by som si vam ponuknut noase sluzby ukazku prace si mozete pozriet v mojom profile pre viac info ma kontaktuje emailom rad zodpoviem vsetky vase otazky

• Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol moje služby. Fotografie a všetky dôležité informácie nájdete na mojom webe.

• Dobrý deň,
    ponúkam svadobné fotografovanie.
    Môžete si prezrieť moje porftóliu. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

• Dobrý deň, ukážky našej práce si môžte pozrieť v našom portfóliu, alebo na našej stránke.
    Ak sa vám páči naša práca, kontaktujte nás 🙂

• @miroslava28886  : niesom zo ZA ale pricestovat nieje problem...

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín je zatiaľ voľný v prípade záujmu sa s vami veľmi rád stretnem.

• dobrý deň, tento termín mám doposiaľ voľný, neváhajte ma kontaktovať. 🙂

• Prajem pekny den, ak chcete zazit krasne fotografovanie plné zabavy sme tu pre Vas.... V ZA mame uz nejake to zazemie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov