Hladám volného fotografa na august, prípadne september 2015

15. apr 2015180

Dátum ešte nieje presný, miesto Orava, blyžšie info mail

• Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Zdravím, skúste pozrieť aj moju prácu. Zo Žiliny je to kúsok.

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, uvedený termín máme zatiaľ voľný, na Oravu je to na skok, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Ak Vás zaujme, rady dáme bližšie info 🙂

• Ahoj, nejaké termíny ešte voľné mám, tak si skús pozrieť moju prácu a ak je to to, čo hľadáš, tak napíš 🙂

• ak by bol zaujem tak 19.9 a 26.9 zatial este volne 🙂

• 😉

• @miloss108  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂 Z termínov 22.8. a 12.9. ešte voľné.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte... otázkou je presný termín

• Dobrý deň môžete pozrieť aj moju tvorbu viac info na IP

• Ahoj, mám ešte volné termíny 15.08. a 19.09., ak sa ti moja práca páči, daj spätnú väzbu, určite sa dohodneme.

• Dobrý deň,
    Oravu poznáme. 🙂 S pricestovaním nemáme problém.
    V prípade bližších otázok ma prosím kontaktujte...
    Ďakujem
    S pozdravom

• Dobrý deň,
    niektoré termíny mám ešte voľné, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. 🙂

• Ponúkam svoje služby 😉

• dobry den! v auguste vam viem ponuknut este volne terminy. v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat.

• Sponzor fóra
  • Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team,
    Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR

• Dobrý deň, na Váš termín sme voľní. Nech sa páči, pozrite si naše portfólio tu na profesionáloch, alebo na našej stránke, kde je uvedený aj cenník svadobného fotenia - zľava po dohode možná 🙂

• dobrý taktiež vám rada ponúkam naše služby 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Senec
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov