Hľadáme fotografa, 20.6.2015, Pezinok

Ahojte, hľadáme fotografa na 20.6.2015 do Pezinka, vedeli by ste mi niekoho šikovného odporučiť? :) ďakujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem foto služby. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, termín voľný , do PK z Malaciek na skok :) čiže cestovné zdarma ;-) Ak ťa zaujme moja tvorba, bude mi potešením byť s Vami v tento deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín máme voľný, nech sa páči, pozrite si naše portfólio tu i na webe. Pekný večer želám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Ak by ste mali záujem stačí nás kontaktovať prostredníctvom IP. :-) Odpoviem Vám na Vaše otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, rada vas nafotim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo. Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?