Hľadáme Fotografa 8.8.2020 Bratislava

25. jan 202014

Pekný deň prajem, ak tu je nejaký fotograf, ktorý má voľný termín 8.8.2020 prosím ozvi sa. V prípade ak máte nevesty nejaké dobré referencie na niekoho prosím dajte vedieť. Ďakujem

• Dobrý deň, tento termín sa nám prednedávnom uvoľnil, v prípade záujmu viac info na našom webe 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @natali882020  Termin mam volny 🙂 Nahliadnite na moj. web. Chceli by ste celodenne fotenie?

• @natali882020  Aj u mna je termin este volny. Cennik a aj viac info na webe

• @natali882020  Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby. 🙂
    V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný

• Dobrý deň prajem. Skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. 🙂

• Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku 🙂

• @natali882020  Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.

• Pozrite si našu prácu 🙂 Termín máme voľný.

• Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Viac ukážok nájdete v mojom profile 🙂

• Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. 🙂
    Krásnu svadbu!

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, @natali882020  rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin 🙂

• @natali882020  dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás zaujme, rada Vám odpoviem na bližšie otázky 🙂

• Ponukam Vám svoje služby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov