Hľadáme Fotografa 8.8.2020 Bratislava

Pekný deň prajem, ak tu je nejaký fotograf, ktorý má voľný termín 8.8.2020 prosím ozvi sa. V prípade ak máte nevesty nejaké dobré referencie na niekoho prosím dajte vedieť. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín sa nám prednedávnom uvoľnil, v prípade záujmu viac info na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@natali882020 Termin mam volny :) Nahliadnite na moj. web. Chceli by ste celodenne fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@natali882020 Aj u mna je termin este volny. Cennik a aj viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@natali882020 Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam v správe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. :-) V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím informuje formou internej pošty a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Skúste si pozrieť aj moju tvorbu tu na mojom profile alebo viac nájdete na fb stránke Michelle D. Photography. Momentálne mám 10 percentnu zľavu na celodenné fotenie svadby. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Pokojne nahliadnite do mojho portfolia a v pripade, ze vas zaujme rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali882020 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak máte nejaké otázky rád na ne odpoviem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozrite si našu prácu :-) Termín máme voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, vieme vám ponúknuť aj video služby. Viac ukážok nájdete v mojom profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Keby ste chceli svoje fotky oživiť krásnymi kvetinovými fototenami, radi poskytneme. Sme z Nitry/Trnavy. :-) Krásnu svadbu!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @natali882020 rád budem Vašim fotografom. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé svadobné plánovanie, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali882020 dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás zaujme, rada Vám odpoviem na bližšie otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?