Hľadáme fotografa a kameramana na 20.9.2014 do Partizánskeho

12. máj 2014160

Fotky sú pre mňa veľmi doležité, preto hľadám naozajstného profesionála, ak niekoho poznáte prosím poraďte.
Budem vďačná za všetky kontakty a osobné skúsenosti...

• @annalicious  Dobry den, pozrite si moje portfolio, rad vas nafotim. 😉

• termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobné fotografie na webe, na facebooku, som z Bánoviec 🙂

• pozrite si aj moje portfolio

• Sponzor fóra
  • Ahoj, ja odporúčam Majku Jakušovú 🙂 bude fotiť aj nás, je veľmi šikovná.. mrkni môj prípravný album, je tam aj kontakt

• Dobrý deň,
    sme tím fotografka a kameraman. Ak sa Vám naša tvorba páči radi sa s Vami dohodneme 🙂
    S pozdravom

• 😉 Dobrý deň,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @annalicious  Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju tvorbu, ktorú nájdete, aj na mojom webe. 🙂 Som fotograf zo Západného Slovenska.

• Dobrý deň.
    Termín mám ešte voľný.
    Ak by ste mali záujem, kľudne ma kontaktujte a prepošlem Vám cenník, poprípade sa možeme stretnúť osobne...
    Som z Partizánskeho.

• Ďakujem Vám za ponuku... musím to všetko prejsť a určite sa ozvem

• ahoj.
    Ponúkame Vám naše služby. sme manželia a spolu fotíme a kamerujeme.
    V prípade záujmu Nás kontaktujte.
    S pozdravom
    SK

• @annalicious  
    Aj pre mňa sú fotky dôležité. Mám rada náročných zákazníkov a preto by som Vás rada fotila.
    Som zo Zlatých Moraviec a viac mojej tvorby a kontakt nájdete na mojom webe.
    Nech sa Vám darí s prípravou svadby.

• ja odporucam https://www.facebook.com/media/set/?set=a.792341940793205.1073741864.139449962749076&type=1
    nám bude fotit svadbicku a mam na nu len dobre referencie .. skuste sa opytat na termin ci ma volny 😉

• Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.

• Sponzor fóra

• Dobrý deň ak ste sa ešte nerozhodli taktiež by som vám rada ponúkla moje služby. Fotografujem v rámci celého Slovenska . A ak máte radi netradičné fotenie, ktoré nie je len o povinnom ,,svadobnom foto v " ale aj o krásnych spomienkach som tu pre vás.

• Dobrý večer.

Nech sa páči pozrite si moju tvorbu

Pekný večer.

Tibor

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov