Hľadáme fotografa a kameramana na 27.5.2017 v Žiline

17. feb 201780

Ahojte,
hľadáme svadobného fotografa a kameramana ( najlepšie spolupracujúcich ľudí) na 27.5.2017 v okolí žiliny 🙂 ďakujem za každý tip

• Pekny den prajem, Vas termin mam volny. V pripade zaujmu rad poskytnem viac info, S pozdravom

• Dobrý deň, kľudne prebehnite môj web. Ak by sa práca páčila, stačí napísať 🙂

S pozdravom

Radovan Škohel

• Dobrý deň,
    sme tím spolupracujúcich ľudí a ponúkam Vám naše foto a video služby. S pricestovaním nemáme problém nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. 🙂 Váš termín máme zatiaľ voľný.
    V prípade, že máte záujem o viac informácií poprosím IP alebo email.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. 😎 Sme manželský pár 🙂

Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa.

S pozdravom video-štúdio MAVEX 😎

• Dobrý večer, Váš termín máme voľný, sme so Žiliny. Podrobnejšie info posielam do správy. R.

• Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• váš termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem 🙂

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂