Hľadáme fotografa a kameramana na 7.6.2014 z Bratislavy a okolia

18. nov 201370

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu, ktora bude 7.6.2014 v PK. za vsetky tipy dakujem 😉
A od profesionalov poprosim zaslat do IP cenove ponuky aj s linkami, kde si mozeme pozriet Vase prace 🙂

• nech sa paci...ponukam svoje sluzby.

• Dobrý deň, pozrite si aj našu ponuku. Štúdio KAMA

• @philipa2  Zdravím, posielam. 🙂

• Sponzor fóra
  • Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
    Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

• @philipa2 Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. 🙂 Pôsobím na celom našom malom Slovensku. 🙂 Ostatné posielam do IP..

• Dobrý deň,
    termín mám volný, takže ak máte záujem stačí sa ozvať... budem sa tešiť 🙂

• Dobrý deň,
    rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém za Vami pricestovať 🙂
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...