Hľadáme fotografa a kameramana na 9.9.2017 v Trenčíne

13. okt 201618

Je to síce ešte skoro,ale nechcem si nechat vyfuknut nejakého šikovného fotografa a kameramana 😉 ... samozrejme cenovo prístupného aj pre obyčajných ľudí 😉

• Sme tu pre Vás! 😉

• @natali1991  pozrite si aj moje svadobne fotografie, som z Bánoviec

• Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu 🙂

• Sponzor fóra
  • @natali1991  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ak by Vás zaujala moja práca neváhajte ma kontaktovať.

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. 🙂
    V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám odpoviem na Vaše otázky.
    Ďakujem
    S pozdravom

• Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj môj facebook, kde mám najnovšiu prácu. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky 🙂

• Perfektný termín, zatiaľ máme voľné a gratulujem!

• @natali1991  Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @natali1991  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• @natali1991  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ponúkam Vám svoje foto služby 😉

• ako kameramana mozem odporučiť Drahomíra Debnára, dajos video

velmi šikovný a cenovo dostupný, mám krásne video v HD kvalite.. vôbec nelutujem....!

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

• Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    S pozdravom
    Mirka a Mato

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov