Hladáme fotografa/kameramana na svadobný deň 12.09.2015 v okrese Skalica.

Hladáme fotografa/kameramana na svadobný deň 12.09.2015 v okrese Skalica. Prosím ked o niekom viete, dajte mi vedieť :) ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám skúsení tím kameramana a fotografa z jedného štúdia. Ponuku posielame do IP adresy. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, organizujeme svadby na základe požiadaviek budúcich novomanželov. :-) Ak sme Vás zaujali radi sa Vám odprezentujeme našou tvorbou. V prípade Vášho záujmu mi napíšte IP... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Čo sa týka fotenia ponúkam moje služby. Na stránke nájdete portfólio informácie a cenník. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. pozrite si aj web stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na všetky otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@rybkak ahoj, termín mám voľný, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád pošlem viac info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?