Hľadáme fotografa, LEVICE 17.10.2015

Poprosíme cenové ponuky na komplet svadbu, od príprav až cca do polnoci.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Magdi, termín mám volný, ak sa vám moje fotky budú páčiť velmi rád poslem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte do IP a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, termín mám ešte voľný, rád vám ponúknem svoje služby. Info o cene som Vám poslal do pošty.
Odpovedať
@samain_night ...... odporúčam! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba osloví, rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Neviete si vybrať svadobného fotografa? Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať. Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, pokiaľ ešte nemáš vybrané skús pozrieť aj moju tvorbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín máme zatiaľ voľný, nech sa páči :-), prezrite si naše portfólio tu na PRO aj na webe. Želám dobrý výber :-)
Odpovedať
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 17.10.2015 máme voľný aj my ... podrobnosti o našom pestrom a výhodnom balíčku som poslal do internej pošty a teraz je to už iba na vašom rozhodnutí :) ... garantujeme spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín je voľný, ak Vás moja práca zaujala, kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali Zdenku LP studio Photography a sme max spokojní. Šikovná, milá, ústretová a kreatívna babizňa :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?