Hľadáme fotografa - Malacky a okolie - 29.4.2017

17. sep 201611

Dobrý deň,
hľadáme šikovného fotografa, ktorý by nám nafotil celý svadobný deň (od príprav, po očepčenie,...) dňa 29.4.2017. Obrad aj hostina sa bude konať v Malackách, preto by sme boli radi, ak by to bol niekto z okolia (aby nevznikol problém s dopravou, či prípadným ubytovaním). Ak máte tento termín voľný, prosím kontaktujte ma s cenovou ponukou (aj prípadnou cenou za dopravu) a ukážkami vašej práce.
Ďakujem, s pozdravom Ivka.

• @smoulinka_ivka  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• @smoulinka_ivka  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Dobrý deň, kľudne si pozrite môj web. V prípade otázok Vám rád odpoviem.

Dokonca som z Malaciek.

Prajem pekný deň

• Sponzor fóra
  • @smoulinka_ivka  Dobry, termin mam volny 😉

• Dobry den,

termin mam volny, mozete si pozriet moju pracu. Byvam Blizko Malaciek, doprava je v cene, ubytko netreba.

s pozdravom

Miro

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky, keď Vás moja tvorba osloví 🙂

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. 🙂
    PS: Pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• @smoulinka_ivka  Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

• Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    S pozdravom
    Mirka a Mato

• Ďakujem všetkým za ponuky, fotografa sme si už vybrali. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov