Hľadáme fotografa - Malacky a okolie - 29.4.2017

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadáme šikovného fotografa, ktorý by nám nafotil celý svadobný deň (od príprav, po očepčenie,...) dňa 29.4.2017. Obrad aj hostina sa bude konať v Malackách, preto by sme boli radi, ak by to bol niekto z okolia (aby nevznikol problém s dopravou, či prípadným ubytovaním). Ak máte tento termín voľný, prosím kontaktujte ma s cenovou ponukou (aj prípadnou cenou za dopravu) a ukážkami vašej práce. Ďakujem, s pozdravom Ivka.
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka_ivka Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka_ivka Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne si pozrite môj web. V prípade otázok Vám rád odpoviem. Dokonca som z Malaciek. Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka_ivka Dobry, termin mam volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, mozete si pozriet moju pracu. Byvam Blizko Malaciek, doprava je v cene, ubytko netreba. s pozdravom Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na otázky, keď Vás moja tvorba osloví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. :-) PS: Pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@smoulinka_ivka Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým za ponuky, fotografa sme si už vybrali. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?