Hladame fotografa - MI, 14.5.2016

Ahojte, hladame fotografa na nasu svadbu ktora sa uskutocni 14. Maja na Vinniaskom jazere. Potrebovali by sme fotografa na zachytenie priprav nevesty, odobierku a obrad (uskutocni sa v Michalovciach), naslednu svadobnu hostinu vo Vinnom (do redoveho tanca), plus spolocne portrety. Na svadne ocakavame do 70 ludi. Vopred dakujem sa tipy/ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@matej_lenka som size z opacnej strany SVK ale na vychode som uz fotil svadbu a nejake ma este cakaju....tak ak by bol zaujem staci mrknut moj web pripadne fb tam mam aktualnejsie foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, cestovné je v cene balíka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, niesom síce z okolia, ale fotím kdekoľvek. Moje práce nájdete tu, alebo na mojom webe. Ak sa Vám zapáčia, kontaktujte ma a rada poskytnem bližšie info. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@matej_lenka Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem foto služby. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@matej_lenka Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matej_lenka Dobrý deň som svadobná fotografka z Košíc, Váš termín mám zatiaľ voľný :) Komplentý cenník svadobných balíčkov nájdete na mojej stránke. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií napíšte mi prosím IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín nateraz aktuálny .... Budeme radi ak nazriete na naše portfolio :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?