Hľadáme fotografa na 16.9.2017 v okrese Rožňava

17. feb 201711

Dobrý deň, poprosím nejaké ponuky od svadobných fotografov, resp. nejaké odporúčania. Vopred ďakujeme 😉

• Dobry den,

byvam blizko Roznavy a par x som tam uz fotil svadby.

moju pracu mozete vidiet tu v profile alebo na webe.

s pozdravom
    Miro

• @radogama  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vámbudú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termin zatial volny

• Dobrý deň
    Tiež si dovolím ponúknuť naše služby
    V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať
    S pozdravom
    Mirka a Maťo

• Sponzor fóra
  • termin mame zatial volny , viac info na webe 🙂

• @radogama  K dispozicii... 😉

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Dobrý deň

Nahliadnite do môjho portfólia na webovej stránke. Tam nájdete viac z mojich prác ale aj ceny.
    Ak by ste mali otázky neváhajte ma kontaktovať.

Lukáš

• Dobry vecer, termin mam volny. Ak sa Vam zapaci moje portfolio, nevahajte ma kontaktovat 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Senec
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov