Hľadáme fotografa na 19.10.2013 do Hlohovca

9. sep 2013100

Dobrý deň všetkým 🙂 Kamarátka, ktorá sa vydáva 19. októbra v Hlohovci zháňa fotografa! Vybraného už aj mala, ale... A keďže budem jednou z družičiek, musíme jej zohnať niekoho úžasného 😎 Fotky by chcela mať prirodzené, žiadne strojené a vyumelkované, možno skôr niečo reportážne a pretože je to naše slniečko vždy veselé a usmiate, tak by sa jej určite páčilo aj niečo originálne a nápadite 😃 je tu taký fotograf alebo viete o niekom prosím, kto by mal na ten termín voľno a prišiel do Hlohovca? vopred veľmi pekne ďakujem za všetky tipy 🙂

• Zdravim, Vas termin mam volny, pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac informacii. J.D.

• @saralevi  my sme mali manželov Lendackých a môžem len odporúčať...v pohode prídu do HC.Mám sa spýtať na termín?

• Sponzor fóra
  • Budeme rad ak si pozriete naše portfolio ... možno vas naša práca zaujme či inšpiruje. Krásny večer prajem. 🙂

• Dobrý večer! Naše služby sú tu pre Vás! Posledný voľný termín!!! 😉

• Som z NR, takže skočiť do HC nemám problém ak by Vás zaujali moje fotky 🙂

• Dobry den @saralevi  , dany termin mam volny 🙂 pozrite si moje fotografie na mojom webe alebo na facebooku

• @jan_ducko  
    @michalmajcher  
    @jilekproduction  
    @svadobnypribeh  
    @peterduchovic  
     velmi pekne dakujeme za vase ponuku, urcite si vsetky prezrieme a ak by sme mali otazky, alebo sa rozhodli, urcite sa ozveme. este raz velka vdaka 🙂

• Rad Vam ponuknem moje sluzby tento termin mam este volny.

• Dobry den, Vas termin mame este volny 🙂 Sme dvaja profesionalni fotografi (manzelia), radi pricestujeme aj do Hlohovca- cesta je u nas gratis. Viac info najdete na nasej stranke.

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše služby 🙂
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov