Hľadáme fotografa na 21.9.2019, Senec

Hľadáme cenovo prijateľného fotografa na 21.9.2019, Senec. Fotenie od príprav do cca 1:00. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@domulikm
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, napísal som Vám správu s cenovou ponukou. Termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný, viac informácií som poslal do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka_79 Dobry den Vam zelam, nahliadnite na moj web pre viac mojej tvorby a vsetky info. Ak Vas zaujmem, nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domulikm , Zdravím, Váš termín mám voľný, do správy posielam ponuku. Prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám zatiaľ voľný. Ak chcete môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu na mojom profile, alebo aj na fb stránke pod menom: Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné, stačí sa ozvať. ;-) Pekný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam Vám cenovu ponuku do správy :-) prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domulikm Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. A som aj členom skupiny svadobných reportážnych fotografov. Viac sa dočítate na mojom blogu. Pozrite si moju tvorbu a referencie od neviest a klientov. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?