Hľadáme fotografa na svadbu 18.06.2016, Detva

7. mar 201619

Ahojte, odporúčania na dobrého fotografa?

• Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja tvorba zaujme, rád poskytnem viac info. Keďže je o jeden z mála termínov, ktoré mám voľné, môžem naňho ponúknuť 10 % zľavu, teda garantovane dobrú cenu a moje fotografie, ktoré sa vždy snažím vyhotoviť najlepšie ako sa len dá emoticon Prajem pekný zvyšok večera, teším sa na prípadnú spoluprácu.

• @mirkahanny  Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Dobrý večer, posielam pár foto na ukážku.
    Ak by vás naozaj zaujali, tak viac informáci a fotiek nájdete na mojom webe.
    Poprípade ma kontaktuje, rád odpíšem 🙂

S pozdravom Radovan Škohel

• Sponzor fóra
  • @mirkahanny  skusim odporucit seba 😃

• Ahoj @mirkahanny , budem rada, keď nahliadneš aj do môjho portfólia. Ak sa Ti moja práca zapáči, napíš pre bližšie info. 🙂

Juliána Kaščáková

• Ponúkame Vám naše služby!

• Dobrý deň,
    veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. 🙂
    V prípade záujmu ma prosím kontaktujte...
    Ďakujem
    S pozdravom

• 😉

• Ahoj, aj my mame 18.6. volny termin. V pripade zaujmu - viac foto u nas v profile, sme z BB.m

• Banská Bystrica, Zvolen - celá SR aj Detva 🙂

• Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou

• Dobrý deň,
    rada prídem nafotiť vašu svadbu. Cenník poskytnem. Rada sa s vami stretnem predtým, aby bolo fotenie o príjemných chvíľach, na ktoré budete dlho spomínať. Mohli by sme skúsiť aj fotenie v kroji...možno ešte pred svadbou. Prosím pozrite si moju stránku, alebo ma kontaktujete telefonicky.
    Pekný deň 🙂

• Ponuku som Vám poslal do internej pošty 😎 ... je to už teraz iba na Vašom rozhodnutí ... termín je voľný ... prídeme veľmi radi

• Dobrý deň. Ponúkame služby kameramana a fotografky. Foteniu a natáčaniu sa venujeme 8 rokov. Pracujeme s profesionálnou technikou. Ak Vás zaujmú naše ukážky napíšte.
    Manželia Varhaníkovci

• @cimaart  
    Chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali max. 3 kusy fotografií. Hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil spolu s fotoblogom, kde môžete prezentovať svoje portfólio 🙂
    V prípade, že si prajete uverejniť viac foto do fóra, odporúčam dať fotografie na jeden spoločný formát a ten potom do diskusie vložiť.

Snažíme sa, aby diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby každý užívateľ našiel hneď to, čo potrebuje. Budeme radi, ak sa o to pričiníte spolu s nami 🙂
    s pozdravom Petra, 4nets team

• Sponzor fóra
  • Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• termin mame zatial volny, viac info na webe 🙂

• Teraz máme akciu na svadobné fotenie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov