Hľadáme fotografa na svadbu 22.4. 2017 v Nitre

13. okt 201614

Hladame fotografa na fotenie celeho svadobneho dna. Kedze nebudeme mat kameru chcela by som fotky od priprav az po par fotiek svadobnej zabavy. Skratka aby som mala zdokumentovany cely ten priebeh. Bola by som rada za nejake cenove ponuky. Dakujem 🙂

• @silvin13  Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.

• @silvin13  Dobry den, ak si najdete chvilu cas budem rad ak si pozriete aj moju pracu...v pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat 🙂

• Sponzor fóra
  • @silvin13  Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Pekný deň,

skúste pozrieť aj moje práce 🙂

• @silvin13  Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• @silvin13  ahoj, pozrite moje fotky na webe, nájdete tam všetko čo sa týka celého svadobného dňa. Ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete

• Dobry den

termin mam volny, mozete si pozriet moju pracu.

Miro

• @silvin13  pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na mojom webe

• Ponúkam Vám svoje služby 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný 😃 ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...

• Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
    S pozdravom
    Mirka a Mato

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky 😃 sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava 😃

• Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov