Hľadáme fotografa na svadbu 27.5.2017 v Púchove

28. apr 201714

Dobry den!
Hladame dobreho fotografa(fotografku)na svadbu,termin 27.5.2017,svadba sa bude konat v okrese Puchov.
Za pomoc vopred dakujem!

• Dobry den,

info v sprave

• Dobrý deň uvoľnil sa nám tento termín skrz prolémi ktoré mala nevesta so sálou takže termín je voľný radi vám ho ponúkneme aj so zľavou 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Ke´d budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.

• Sponzor fóra
  • @nikoletka258  
    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na koľko by vyšlo celodenné fotenie svadby , za odpoveď ďakujem.

• @marhula165  pokiaľ by ste chceli poslať aj cenník tak na email 165marhula@azet.sk, ďakujem

• @marhula165  ja mozem dat tip sice na neprofesionalneho fotografa, (teda takeho co sa tym nezivi, ma to len ako hobby 🙂 ak hladate lacnejsiu variantu 🙂 M.Barcik z NM okresu, fotil aj tuna jednej neveste davnejsie http://www.mojasvadba.sk/blog/janett8/album/z-a-m/ 
    ked chcete dam vam do spravy fb kontakt 😉

• Dobrý večer, ak ste sa ešte nerozhodli pre svojho fotografa, skúste pozrieť aj môj web.
    Ďakujem

Pekný večer.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, malá ukážka mojej práce. Viac info na mojej stránke. Vďaka!

• Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše ponuky a ochotu 🙂

• Dakujem vsetkym za ponuky,fotograf uz je zajednany.
    Vdaka

• @marhula165   Dobrý deň a aký máte dátum svadby ? 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše foto a video služby.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov