Hľadáme fotografa na svadbu 27.5.2017 v Púchove

28. apr 201714

Dobry den!
Hladame dobreho fotografa(fotografku)na svadbu,termin 27.5.2017,svadba sa bude konat v okrese Puchov.
Za pomoc vopred dakujem!

• Dobry den,

info v sprave

• Dobrý deň uvoľnil sa nám tento termín skrz prolémi ktoré mala nevesta so sálou takže termín je voľný radi vám ho ponúkneme aj so zľavou 🙂

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Ke´d budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.

• Sponzor fóra
  • @nikoletka258
    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na koľko by vyšlo celodenné fotenie svadby , za odpoveď ďakujem.

• @marhula165  pokiaľ by ste chceli poslať aj cenník tak na email 165marhula@azet.sk, ďakujem

• @marhula165  ja mozem dat tip sice na neprofesionalneho fotografa, (teda takeho co sa tym nezivi, ma to len ako hobby 🙂 ak hladate lacnejsiu variantu 🙂 M.Barcik z NM okresu, fotil aj tuna jednej neveste davnejsie http://www.mojasvadba.sk/blog/janett8/album/z-a-m/
    ked chcete dam vam do spravy fb kontakt 😉

• Dobrý večer, ak ste sa ešte nerozhodli pre svojho fotografa, skúste pozrieť aj môj web.
    Ďakujem

Pekný večer.

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, malá ukážka mojej práce. Viac info na mojej stránke. Vďaka!

• Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše ponuky a ochotu 🙂

• Dakujem vsetkym za ponuky,fotograf uz je zajednany.
    Vdaka

• @marhula165 Dobrý deň a aký máte dátum svadby ? 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám naše foto a video služby.
    V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. 🙂
    Ďakujem
    S pozdravom

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov