Hľadáme fotografa na svadbu 29.4.2017, Košice

24. jan 201710

Ahojte, hľadáme kvalitného fotografa na svadbu v Košiciach - 29.4.2017. Za prípadné cenové ponuky vopred ďakujeme 🙂.

• termin volny, viac info a na webe 🙂

• Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.

• Dobrý deň nakuknite aj do môjho porfólia. Termín voľný. 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.

• Odporúčam na FB Leni Photography, je z Trebišova. 🙂

• @buducanevestar Dobry den sme Vam k dispozicii 🙂

• Dobrý deň, pozrite si našu prácu, v prípade akýchkoľvek otázok nás kľudne kontaktujte.

Sme tu pre Vás. 😎

Neváhajte využiť našu SVADOBNÚ AKCIU za kameramana aj fotografa 😎

• Podme na to 🙂

• Dobrý deň,
    ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník.
    Amy Klusová - fotografie
    Lucka - svadobný kameraman

Pekný deň!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov