Hľadáme fotografa na svadbu 8.10.2016 v Terchovej

4. jún 201610

Hladame fotografa na našu svadbu 8.10.2016 v Terchovej

• Dobrý deň, pozrite ku mne na stránku na fotografie a cenník. Rada prídem nafotiť Vašu svadbu 🙂. Som z BA, rada pricestujem.

• Pekný deň,

skúste pozrieť moje práce, termín mám zatiaľ voľný. 🙂

• Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby, termín máme voľný, sme zo Žiliny. Viac info posielam do správy 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu 🙂

• Ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete. Termín zatial volný..

• Zdravim

termin mam volny.

• Ahoj, dobrý fotograf zo Žiliny je Ján Dučko - Pre tých, ktorí sa našli. Je aj tu na MS medzi PRO.

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň, aj ja mám tento termín voľný. Ak Vás moja tvorba zaujala, pokojne sa ozvite a rada prepošlem cenník 🙂

• Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov