Hladame fotografa na termin 22.8.2015 v Ziline

15. júl 201513

Ahojte, hladame fotografa na nasu svadbu 22.8.2015 v Ziline, mate prosim niekto volno v tomto termine? Dakujem 🙂

• Ahoj @lula0204 , termín máme voľný, ponúkam vám naše služby, veľmi rady nafotíme vašu svadbu. Skúste pozrieť naše práce, ak sa Ti páčia napíš do IP pre bližšie info 🙂

• Sponzor fóra
  • Neviete si vybrať svadobného fotografa?
    Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
    Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.

• Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie 🙂

• Ahoj, pokiaľ ešte nemáš vybrané skús pozrieť aj moju tvorbu a web 🙂

• Dobrý deň,
    v prípade záujmu sa mi prosím ozvite nakoľko Váš termín ešte máme voľný. 🙂 Sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobné služby podľa požiadaviek klientov.
    Ďakujem
    S pozdravom

• mame volny termin 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.

• Zdravicko. Som z nedalekeho Martina. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku 😉

• @lula0204  Dobrý deň, pokiaľ ste si ešte nevybrala, tak aj mne sa uvoľnil Váš termín.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov