Hladame fotografa na termin 22.8.2015 v Ziline

Ahojte, hladame fotografa na nasu svadbu 22.8.2015 v Ziline, mate prosim niekto volno v tomto termine? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @lula0204, termín máme voľný, ponúkam vám naše služby, veľmi rady nafotíme vašu svadbu. Skúste pozrieť naše práce, ak sa Ti páčia napíš do IP pre bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
skús http://www.urammichal.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete si vybrať svadobného fotografa? Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať. Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pokiaľ ešte nemáš vybrané skús pozrieť aj moju tvorbu a web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu sa mi prosím ozvite nakoľko Váš termín ešte máme voľný. :-) Sme tím ľudí a zabezpečujeme komplet svadobné služby podľa požiadaviek klientov. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
mame volny termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie. Viac z môjho portfólia si môžete pozrieť na mojom facebooku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravicko. Som z nedalekeho Martina. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@lula0204 Dobrý deň, pokiaľ ste si ešte nevybrala, tak aj mne sa uvoľnil Váš termín.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?