Hledáme svatebního fotografa na pátek 12.10.2018, Budmerice kaštiel (okr.Pezinok)

29. máj 201813

Na naši Česko- Slovenskou svatbu hledáme pohodového fotografa či fotografku který/á s námi oslaví jako jeden z prvních lidí naše první společné manželské kroky 🙂 Čestné místo u stolu s kompletním pohoštěním je z naší strany samozřejmostí. Děkujeme za nabídky!🙂

• Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.

• dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás . Sme mladá dvojka plná nápadov . Písala som vám aj správu 🙂

• Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.

• Sponzor fóra
  • Fotografie z Budmeríc.

• Dobry den Vam zelam Hanka a Erik,
    ak Vás zaujme moja FOTO tvorba, neváhajte ma kontaktovať 🙂

Be happy 😉
    0905469973

• Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný.
    Ponuku som poslala do IP 🙂

• Sme tu pre Vás!

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Ak Vás moja práca zaujme, rada Vám poskytnem bližšie informácie 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke a v časti svadobné príbehy uvidíte ukážky celodenných svadieb. Fotím reportážnym spôsobom a som členom asociácií reportážnych fotografov.
    Martin

• Dobrý deň, Váš termín mám voľný a myslím, že som aj pohodová 😁 Ak vás zaujala moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Pripájam zopár fotografií

• Dobry den! Budmerice

• Dobry den, mame volny termin 🙂 Pozrite si nasu pracu, mozno Vas zaujme. Pekny vecer prajem, Eva

• svadobný fotograf a kameraman Budmerice

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik