Kameram,dj a fotograf na 26.9.2025:))

15. júl 201526

Prosím ozvite sa ak ste voľní🙂

• dobrý dátum 🙂 v názve témy diskusie 🙂

• Pff bože,vtedy budem mať skoro 50 rokov🙂))

• Určite mám tento termín voľný 😉 Ponuku posielam do IP.

• Sponzor fóra
  • Zdravim, Váš termín mám voľný. Ak Vás osloví moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• 2025... hm 🙂)) mame este nejaky termin volny , ozvite sa 🙂))))))))))

• Dobrý večer máte správu s bližším info 😉

• Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• 😃

• Dobrý deň Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Som z Trnavy...

• Svadba sa koná kde?

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Ponúkam Vám svoje služby. V prípade záujmu ma kontaktujte.

• termin je zatial volny ...

• Sponzor fóra
  • máte IP

• ahoj, termin mam volny (ak si myslel rok 2015) 🙂, velmi rad poslem viac info do mailu, ak sa fotky budú páčiť.

• Rad vam ponuknem moje sluzby 🙂

• Rád Vám ponúknem moje služby. V prípade akýchkoľvek otázok, som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň,
    my sme organizovali svadbu na Červenom kameni celý náš tím (viď fotografia) kameramani, fotografka, DJ a kolegyňa, ktorá sa postarala o výzdobu. PS: Na fotografií nie je pretože mala ďalšie pracovné povinnosti.
    Ak sme Vás zaujali rada Vám napíšem ďalšie informácie o nás. 🙂
    Ďakujeme moc
    S pozdravom

• Ahoj, na 26.9. 2015 som voľná a ponúkam fotografovanie. Skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Sme 😉 Vam plne k sluzbam

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

• FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete !

Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu 🙂

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať 😉

• @sueart
    @fotostar
    Dobrý deň, chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali maximálne 3 kusy fotografií.
    Stále platí, že Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde máte svoje portfólio a teda Vás nevesty môžu kedykoľvek navštíviť. Pokiaľ však chcete prispievať do diskusií fotografiami a nechcete sa vzdať niektorých ukážok, navrhujem Vám, aby ste si dali viacero fotografií na jeden formát a ten potom vložili do diskusie 🙂
    Snažíme sa, aby diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby každý užívateľ našiel hneď to, čo potrebuje 🙂 Budeme radi, keď budete spolu s nami udržovať diskusie čo najčistejšie, aby ich každý rád navštevoval a necítil sa nesvoj z toľkých vizuálnych vnemov 🙂

ďakujeme za pochopenie,
    s pozdravom 4nets team

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov