Kameram,dj a fotograf na 26.9.2025:))

15. júl 201526

Prosím ozvite sa ak ste voľní🙂

• dobrý dátum 🙂 v názve témy diskusie 🙂

• Pff bože,vtedy budem mať skoro 50 rokov🙂))

• Určite mám tento termín voľný 😉 Ponuku posielam do IP.

• Sponzor fóra
  • Zdravim, Váš termín mám voľný. Ak Vás osloví moja práca, rád poskytnem viac info. S pozdravom

• 2025... hm 🙂)) mame este nejaky termin volny , ozvite sa 🙂))))))))))

• Dobrý večer máte správu s bližším info 😉

• Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem 🙂

• 😃

• Dobrý deň Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Som z Trnavy...

• Svadba sa koná kde?

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• Ponúkam Vám svoje služby. V prípade záujmu ma kontaktujte.

• termin je zatial volny ...

• Sponzor fóra
  • máte IP

• ahoj, termin mam volny (ak si myslel rok 2015) 🙂, velmi rad poslem viac info do mailu, ak sa fotky budú páčiť.

• Rad vam ponuknem moje sluzby 🙂

• Rád Vám ponúknem moje služby. V prípade akýchkoľvek otázok, som Vám k dispozícii.

• Dobrý deň,
    my sme organizovali svadbu na Červenom kameni celý náš tím (viď fotografia) kameramani, fotografka, DJ a kolegyňa, ktorá sa postarala o výzdobu. PS: Na fotografií nie je pretože mala ďalšie pracovné povinnosti.
    Ak sme Vás zaujali rada Vám napíšem ďalšie informácie o nás. 🙂
    Ďakujeme moc
    S pozdravom

• Ahoj, na 26.9. 2015 som voľná a ponúkam fotografovanie. Skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. 🙂 Pre viac info kľudne píš.

• Sme 😉 Vam plne k sluzbam

• Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu.
    Z úctou Peter Mrázik

• Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou

• FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete !

Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu 🙂

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať 😉

• @sueart
    @fotostar
    Dobrý deň, chcela by som Vás touto cestou poprosiť, aby ste do fóra vkladali maximálne 3 kusy fotografií.
    Stále platí, že Vašou hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, kde máte svoje portfólio a teda Vás nevesty môžu kedykoľvek navštíviť. Pokiaľ však chcete prispievať do diskusií fotografiami a nechcete sa vzdať niektorých ukážok, navrhujem Vám, aby ste si dali viacero fotografií na jeden formát a ten potom vložili do diskusie 🙂
    Snažíme sa, aby diskusie boli čo najprehľadnejšie, a aby každý užívateľ našiel hneď to, čo potrebuje 🙂 Budeme radi, keď budete spolu s nami udržovať diskusie čo najčistejšie, aby ich každý rád navštevoval a necítil sa nesvoj z toľkých vizuálnych vnemov 🙂

ďakujeme za pochopenie,
    s pozdravom 4nets team

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov