Kameraman a fotograf, 8.06.2019, Košice

6. dec 201810

Ahojte hľadám kameramana a fotografa v Košiciach dátum svadby je 08.06.2018,neviete k niekom ? Ďakujem 🙂

• Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku 🙂
    Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan

• @veronka2525  ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vam budu pacit, budem rad ak ma kontaktujete a doladime dalsie info..

• Dobrý deň prajem, nech sa páči, poslal som Vám ponuku do IP.

• Sponzor fóra
  • Som tu pre Vás!

• Dobrý deň prajem milá budúca nevesta. Predstavujem Vám svoje svadobné portrétové fotografie a svoje portfólio, ktoré si môžete pozrieť v mojom albume alebo Facebook stránke. Ak Vás fotografie oslovia neváhajte ma kontaktovať, rád odpoviem na Vaše otázky a bližšie opíšem balík svadobného fotenia.

Tomáš Zelinka

• Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...

• Dobrý deň. Ja by som Vám chcel ponúknuť fotobúdku. Všetky podrobné informácie nájdete na mojom profile, no aj napriek tomu by som vám chcel upriamiť pozornosť na našú novú službu, ktorá je v cene prenájmu, a to je tvarovanie balónov deťom.
    Prajem pekný deň
    S pozdravom Michal Labuda a fotobudka Labudka
    do fotobudkovania

• Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov