Kameraman a Fotograf na 02.05.2015

Ahojte hľadám kameramana a fotografa na svadbu, ktorá sa koná 02.05.2015. Za priaznivú cenu. Kto má voľný tento termín nech sa mi ozve. Okolie KK, PP. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám naše foto a video služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Ak sa Ti zapáči, tak píš.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rad Vám ponuknem svoje služby. Budem rád ak si pozriete môj profil kde nájdete link na web a FB,kde si môžte pozrieť viacej mojich fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. V pripade viac informacii kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak máte záujem o naše služby napíšte mi prosím IP. :-) Odpíšem Vám... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Dobry vecer, som z PP a mozem Vam ponuknut fotosluzby a sprostredkovat aj videozaznam..Vas termin mam volny a budem rad k dispozicii. Budem rad, ak si pozriete moje portfolio :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Váš profi team, profesionálne spracovanie fotografií a svadobného videa. Stačí si len vybrať. Foto alebo video alebo oboje. Na každú prácu je samostatne fotograf a samostatne kameraman. Podrobnosti na našom webe. - Svadobné foto od 265 EUR, - Svadobný film od 300 EUR,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@macicka0804 Dobrý deň, daný termín má voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Trermín mám zatiaľ voľný. Pozrite moju prácu. Možem Vám ponúknuť aj služby kolegu kameramana. Naše služby využili napr. aj Majo Hossa, Rasťo a Rišo Pavlikovský. To ale neznamená automaticky vysoké ceny.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?