Kameraman a fotograf na 9.9.2017, Bánovce nad Bebravou

Profilova fotka
Hľadám kameramana a fotografa na svadbu termín 9.9.2017 Bánovce nad Bebravou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den termin mam volny viac info v profile Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď Vás moja tvorba osloví, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby - foto a video. :-) Pracujeme po celom Slovensku. Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Ja si tiez dovolím ponúknuť naše služby. Prikladam ukážku práce. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?