Kameraman a fotograf na svadbu 5.9.2015

Ahojte, mame svadbu 5.9.2015 a potrebujem fotografa a kameramana. Najlepsie asi niekoho kto robi oboje a za dobru cenu.Poradte prosim okolie komarno a nove zamky dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@martina1711 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf a rád Vám ponúknem svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Sme tím ľudí a realizujeme svadby podľa požiadaviek klientov. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte... :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@daludapefotoavideostudio Dobrý deň chcela by som sa opýtať na cenovú ponuku ak by sme chceli aj kameramana a aj fotografa Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martina1711 Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o email? Všetky podrobné informácie Vám napíšem tam. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@daludapefotoavideostudio dobry den moj mail je martina17.markusekova@gmail.com dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martina1711 Odoslala som Vám email. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! v dany termin Vam viem ponuknut moje sluzby, v pripade zaujmu a otazok ma nevahajte kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme na Vašu svadbu, Vaš profi team, Profesionálne spracovanie fotografií a videa. Svadobné foto od 265 EUR, Svadobný film od 299 EUR
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?