Kameraman a fotograf na svatbu 07.05.2016 v Spisskej Belej

8. jan 201612

Hladame kameramana a fotografa, najlepsie z jednej firmy, na nasu svatbu 7.maja 2016 v Spisskej Belej (okres Kezmarok). Vsetky informacie a cenove ponuky mozete posielat na dodiandloll@gmail.com
Dakujeme

• Sme tu pre Vás! 😉

• Dobrý deň @dodiandloll  , termín je voľný. 😉

• Sponzor fóra
  • Kameramana Tomaša Š. z Presova neodporucam-osobna skusenost.Amaterizmus,arogancia.Nespolahlivost.Vsetko zle.

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Pozrite moj profil a pokojne sa ozvite. Ak chcete super fotky aj fotografa 🙂

• Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...

• @dodiandloll  termin mameeste dostupny pre jednu svadbu

• Dobrý deň,
    ponúkam Vám svoje služby 😉

• Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň

• Som Vám k dispozícií. V prípade otázok ma kontaktujte. D.

• Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Bratislava
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov