Kde sa dajú spraviť najkrajšie svadobné foto-BA, Art Hotel Kaštiel Tomášov

14. máj 201760

Ahojte, prosím poraďte miesta na svadobné fotenie v BA alebo okolí. Určite chceme napr.staré mesto, a chcelo by to ešte niečo kde je krásna zeleň, napr.nejaká záhrada, čo hovoríte na Art Hotel Kaštiel v Tomášove? Pýtajú 50 eur za fotenie vonku a 50 eur za fotenie vnútri. Oplatí sa to? máte tam niektorá fotky?
Veľmi pekne ďakujem za rady a inšpirácie

 • Ahoj, platenie za fotenie je taká naša Slovenská špecialitka 🙂. Vonku sa dajú pekne fotky spraviť skoro všade. Veľmi pekné sú zo sadu Janka kráľa, Medickej Záhrady ... skoro každý park kde sú okolo stromy je dobrá voľba. Plus nad Bratislavou máme vinohrady a Karpaty. Na peknú fotku netreba nádherné miesto iba dobrého fotografa. Takýchto miest je všade kopec a rozhodne by som byť tebou za to neplatil 50 Euro (investuj radšej do fotografa).
  V prílohe posielam svoju foto-vizitku. Takéto fotky sa dajú spraviť v hociakom parku. (teda až na tú ktorá je v interiéri)
  Trochu zložitejšia situácia nastane, keď je zlé počasie (veľmi zlé búrka a podobne) a treba pracovať v interiéroch. Týchto miest už až tak veľa nie je a väčšinou potrebuješ súhlas majiteľa priestoru. Vtedy sa oplatí zaplatiť za možnosť fotiť (osobne to neuznávam ale čo sa dá robiť)

 • Je tam veľmi pekné prostredie, príroda, dobre sa tam fotí (vid priložené foto). Samozrejme sa pekné fotky dajú urobiť aj v nejakom peknom parku, či lese....

  Kedže je to dosť peňazí, tak ked už by som si zaplatila asi ten exteriér... a interiér kaštiela len ak bude nepriaznivé počasie..

 • Odporúčam vinohrady v Rači (Pekná cesta) alebo kaštieľ v Rusovciach - je tam aj park, v ktorom občas natrafíte aj na pasúce sa ovečky 🙂 Ak ste dobroružnejšie typy, odporúčam tiež kopec Sandberg (les, skaly, piesočné "duny"😉, starý kameňolom v Marianke alebo tiež kopec Braunsberg v Hainburgu, kde je vyhliadková plošina a sú odtaľ fakt krásne výhľady + kopec zelene. Dá sa ísť autom až úplne hore. Krásne a pokojné zákutia pri vode sú pri Dunaji v Karloveskej zátoke. Tiež odporúčam Botanickú záhradu v Karlovej vsi, ktorá je otvorená od apríla a je tam nejaký poplatok (nepamätám si koľko).

 • Sponzor fóra
 • malinovský park je zadarmo a je tam krásne, tomášovský park mi osobne príde taký smutný? 🙂

 • Botanická záhrada v Bratislave mala minulý rok poplatok 30 EUR.
  @svadbafoto

 • Botanicka teraz stoji 35 ale je tam krasne.Prave vcera sme sa boli pozriet

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Celá SR..
  Svadobné foto - video
  Rodinné foto - video
  Letecké foto-video DRONOM
  Book,glamour
  Fotoatelier
  spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
  najlepší pomer cena / výkon 🙂

  Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov