Koľko miest ste si zvolili na svadobné fotenie?

Profilova fotka
anjelivka
Autor diskusie
22.03.2013
Dievčata poradte kolko miest sa da stihnuť na fotenie a kde všade ktore ste s Košic a okolia. Ja by som chcela ZOO niekde kde su slnecnice ak budu uz v juni a barci mozno aj v meste ak sa to da stihnut . a co všetko ste si brali zo sebou na fotenie myslim co vam pomohlo krajsej fotke. Napr. do Zoo by sa mi co hodilo napada vas nieco ?
Odpovedať
Zoradiť podľa:
Profilova fotka
phototomas
PRO
23.03.2013
Ahoj aj keď zrovna nezapadám do skupiny ,,Dievčatá,, dovolím si reagovat ;-) To na koľkých miestach sa budete fotiť je na Vás, teda hlavne na čase ktorý ste ochotní na fotenie vyhradiť. V neposlednom rade aj na šikovnosti fotografa. Ale pri lokalitách treba zvážiť aj ich vzdialenosť od seba tak, aby ste prevozom z bodu A do bodu B a C nestratili priveľa času. Tiež treba rátať aj so záložným plánom pre prípad dažďa. Preveriť si interiéry, ich dostupnosť, potrebu rezervácie vopred atď. Komplexne, pri fotení o dĺžke 2,5 až 3 hod sa už určite dá kalkulovať aj s troma - štyrmi lokalitami fotenia Držím palec PS: originalita lokácie je dôležitá ale záleží hlavne na originalite toho, čo stojí za fotoaparátom. ZOO znie fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marekjanicko
PRO
25.03.2013
Vyber miest pre svadobné fotografovanie zo strany zakaznika moze byt iba v rovine odporucania. Toto je na fotografovi a jeho fantazii. Mnoho zavisi i od stylu akym fotografuje svadby. Odporucam sa stretnut s fotografom a prebrat Vase predstavy, ktore zohladni pri planovani. Pisem tak z dovodu toho, ze clovek ktory sa nevenuje fotografovaniu nema v oku, ako je mozne ovplyvnit realitu vhodnym vyberom objektivu a prostredie, ktore pre laika je nezaujimave moze na fotke vyzerat uplne inac a opacne. Plus pri praci moze vyuzit i prostriedky, ktorym ovplyvni svetlo v danom prostredi.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?