Last Minute fotograf na svadbu

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Si Profesionál-fotograf a máš ešte voľné termíny v najbližších 2 mesiacoch? Si nevesta a hľadáš na poslednú chvíľu svadobného fotografa? Pokiaľ si fotograf, ponúkni tu svoje voľné termíny ako "Last minute" a nájdi nevestu, ktorá Ťa hľadá! Uveď aj zvýhodnenú cenu a oblasť SR, kde pôsobíš. Do diskusie môžu prispievať iba tí fotografi, ktorí u nás majú profil Profesionála. Pokiaľ si nevesta a potrebuješ rýchlo nájsť fotografa, napíš do tejto diskusie dátum a mesto, kde sa Tvoja svadba koná! Diskusia nie je určená na doporučovanie fotografov, ktorých poznáte alebo Vám fotili svadbu, alebo pre voľne termíny iných fotografov ako sú naši Profesionáli. Ak si fotograf a chceš sa zapojiť, je potrebné sa zaregistrovať ako Profesionál na stránke https://www.mojasvadba-pro.sk/firma/r... Ak chcete reagovať na niektorú z ponúk, napíšte dotyčnému správu do Internej pošty (IP). Tak si podrobnosti dohodnete už medzi sebou a diskusia ostane prehľadná – bude tu iba ponuka a dopyt. ------------------------ Aby sme sa v príspevkoch lepšie orientovali, bude dobré, ak ponuku začnete VŽDY dátumom a miestom: Fotograf ponúka voľný termin: 3.6. – Banská Bystrica alebo celá SR – na tento deň ponúkam svoje služby na 10 hodín za 400 Eur, doprava v cene. Nevesta hľadá fotografa: 29.5. – Zvolen – Hľádám súrne fotografa na tento víkend. Náš fotograf nám termín zrušil. Nemáte niekto voľny termín?
Odpovedať
My by sme potrebovali na 3.7.21 - LM a okolie.
Odpovedať
@ebaphoto Fotky sú krásne. Otázka je cena.. Prípadne s portretovým fotením.. Kľudne mi pošlite cenovú ponuku na e-mail terezia.rusnakova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, hľadáme fotografa na narýchlo zorganizovanú svadbu 26.6. (sobota) z okolia Ružomberka, na celodenné fotenie. Vopred ďakujem za prípadné ponuky! Henrieta
Odpovedať
Profilova fotka
@henrieta_valkova Zdravim Vas, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@henrieta_valkova dobrý deň, aj ja mam tento termín voľný, pokojne si pozrite moju pracu a pokojne mi zavolajte 😉
Odpovedať
Profilova fotka
uvolnený termín na 18.9.2021
Odpovedať
30.7. 21 (piatok) – Topolcany – Hladam fotografa na malu svadbu (obrad + fotenie zaciatku hostiny, nic ine), odhad je cca 2-3 hodiny, prosim poslite mi ponuku do spravy. Dakujem.
Odpovedať
@mimixi Dobrý deň, termín mám ešte voľný poslal som Vám SS.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, hladam surne fotografa na nasu svadbu, kt. bude 7.8.2021. Je tu prosim niekto volny? Svadba bude na Zahori.
Odpovedať
@nessa24 Dobrý deň, termín mám ešte voľný prosím pozrite si moju tvorbu
Odpovedať
Profilova fotka
12.6.2021 Prešov + okolie 19.6.2021 Prešov + okolie Voľné termíny pre fotografovanie Vašej svadby: portréty, obrad ,gratulácie + rodinné foto 250€
Odpovedať
Profilova fotka
@nessa24 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nessa24 Ak este hladate fotografa termin mam volny. V pripade zaujmu pokojne napiste spravu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, hľadám fotografa na svadbu 26.6.2021. Svadba bude v Závadke nad Hronom (okres Brezno).
Odpovedať
@zuzabr Dobrý deň, termín mám ešte voľný posielam Vám SS.
Odpovedať
Profilova fotka
uvolnene terming 18 a 25 September
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, na poslednú chvíľu zháňame fotografa, ktorý nám nafotí tzv. “posvadobné fotografie” tj. fotografie deň po svadbe, aby sme sa nemuseli naháňať a mali dostatok času. Svadbu máme 24.7. v Trnave, v prípade, že by 25.7. nemal nikto voľný termín, vieme to kľudne prispôsobiť aj deň pred tj. 23.7. Ďakujem❤️
Odpovedať
@nataliacf Dobrý deň, som z okolia posielam Vám CP.
Odpovedať
Profilova fotka
Fotím na celom území SR. Kreatívne fotografie a skvelý prístup profesionála.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, mam volny termin 4.6. a 18.6.2022. Predsvadobne fotenie ponukam gratis. Zuzana
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň prajem, hľadáme fotografa, - termín svadby 30.07.2022, - svadba sa koná v ZC okrese, Veľmi pekne vopred ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankav18 dobrý večer, termín mám voľný 🙂 pozrite si moju prácu na webe ♥
Odpovedať
@jankav18 Termin máme voľný🙂
Odpovedať
Profilova fotka
LAST MINUTE VOĽNÉ SOBOTY - Ponúkam originalitu. Viac info v správe. 14.máj, 28.máj, 4.jún, 18.jún, 2.júl, 16.júl, 23.júl, 30.júl, 13.august, 20.august, 27.august, 17.september
Odpovedať
Profilova fotka
@jankav18 termín mám voľný. Nahliadnite na moju prácu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte! Som fotografka posobiaca mimo SR a rada by som nafotila slovensku svadbu. Ponukam terminy na svadobne fotenie v auguste 2023 pre Ilava, Dubnica, Trencin + okolie. Cena dohodou! Ponukam "Predsvadobne potretove fotenie" GRATIS!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte! Mám voľné termíny na mesiace: Marec, Apríl, Máj, Jún. Nové Zámky, Levice, Komárno, Galanta, Trnava, Zvolen, Banská Bystrica. Iné časti Slovenska po dohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky,ponúkam v zvýhodnených cenách termíny fotenia na máj,jún a prvú polovicu júla,prednostne stredné Slovensko,ale cestujem i po SR. Viaceré výhodné balíčky-viď moj web 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Na mesiace február, marec a apríl ponúkam zľavu 10% pre balíček C od príprav po 1:30 ráno. Viac info a cenník poskytnem v správe 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?