Mačák vs. Mláka z Košíc. Ktorý fotograf je lepší?

15. dec 200730

Ahojte holky.
Rozhodujem sa medzi týmito dvoma fotografmi. Chcem len umelecké pózovacie fotky (nie na celú svadbu)Ktorý je podľa vás lepší? Zaujíma ma váš názor - nie len čo sa týka kvality ich fotiek, ale aj ich osobného prístupu - ak ste ich niektoré mali na svadbe. 😉 alebo ste niečo o nich počuli.
Prosím napíšte mi rýchlo, aby som sa rýchlo rozhodla, že mi ich náhodou niekto "nevyfúknel" 🙂

 • A ešte niečo - má tu nejaká holka ešte album od L. Mláku, okrem "zuzkadalibor", lebo jej fotočky som videla a sú veľmi pekné. No len žiadne iné som doteraz nevidela.

 • Ahoj,
  Ako píšeš, nás fotil L.Mláka. Len by som chcela pripomenúť, že všetko čo sme chceli, ako sme si fotočky predstavovali sme s ním na niekoľkých stretnutiach prekonzultovali. Fotiť sme sa boli v pondelok, čiže znova do gala, vlasy, make-up, šaty..... . Fotenie trvalo vyše 5.hod. Mláka má svoj štýl, ktorý sa trošku odlišuje od fotiek, ktoré nafotil s nami. Odporúčam si od neho vypožičať albumy, ktoré má ako vzorové. Ale čo sa týka spolupráce je úžasný, dokáže naviesť super náladu. Druhého fotografa nepoznám. Podľa môjho názoru, ak sa s fotografom dohodnete a presne mu vysvetlíte ako si to predstavujete, tak je jedno ktorý to bude.
  A Ďakujeme za pochvalu. 🙂

 • Ahoj Zuzi. Díky za odpoveď. Už sme si vybrali fotografa. A nie je to ani jeden z nich 😉 . Ešte sme zvažovali aj tretieho, ale ten nie je z KE. A toho sme vybrali. No bolo to ťažké rozhodovanie. Celý týždeň sme z drahým pozerali fotočky týchto fotografov a spisovali klady a zápory o všetkých, čo sme získali.
  No ale ako si ty napísala - treba sa s fotografom dohodnúť a presne vysvetliť, akú máme predstavu a potom je už jedno, ktorý to bude.
  Ale som rada, že si odpísala. 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Horvatovič
  Rožňava
  Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
  Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov