Miesto na svadobné fotenie - Rusovce a okolie

Profilova fotka
Ahojte viete poradiť miesto na fotenie v Rusovciach a okolí?
Odpovedať
Kastiel, trojhran (at, hu, svk) v Čunove je vodne dielo, muzeum moderneho umenia.
Odpovedať
Profilova fotka
@7ketty8 Chcela som v parku v Rusovciach aj pri kaštieli ale vraj je to zanedbané tak neviem musím to ísť predtím omrknúť asi. Čo je to ten trojhran? A kde to je?
Odpovedať
Profilova fotka
Fotili ste sa niektorá v tom múzeu moderného umenia ak môžete pošlite na ukažku foto ďakujem
Odpovedať
@michala16 v lete je areal vždy upravený. Teraz dokonca aj mali velku údržbu parku ktora trvala rok, treba ist pozrieť ci uz je otvorené. Trojhran je bod ktorý kde sa spajaju hranice troch štátov. Rakúska, Slovenska a Maďarska. Je to medzi polami kde ne chranena krajinna oblasť. Tiež v Rusovciach
Odpovedať
@michala16 mne sa zdá, ze fotiť sa da iba vo vonkajších priestoroch. Vo vnútri sa neda
Odpovedať
Profilova fotka
V Danubiane som sa bola pýtať a svadobné fotenie tam neumožňujú. Teda aspoň tak bolo pred rokom cca. Vraj by to vyrušovalo návštevníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@novanska Ďajujem ale skúsim sa aj tak ooýtať asi svadobné foto z toho parku by bolo podľa mňa super. Nechápem koho by to mohlo rušiť je to to isté ako keď sa fotí na nejakom zámku to je tiež múzrum. Práve by to bolo spestrenie ľudia si radi pozrú peknú nevestu a idú si po svojom. Uvidím. V každom prípade by mi to ušetrulo kopu času a stresu kedže svadba je v Rusovciach.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@michala16 ako ste prosím vyriešili fotenie v rusovskom kaštieli?viete poradiť na koho sa obrátiť?
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa3411 Myslím si že v Rusovskom kastiely sa fotiť nedá, iba v exteriéry. Veď je to v podstate "rujna", neviem či tam vôbec dovoľujú vstup z hľadiska bezpečnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala16 a ako ste dopadli s tým fotením? My máme Rusovecký park 5 min od domu, tak mi je to srdcu blízke, takže tiež by sme sa asi fotili tu, aj keď svabdu máme úplne niekde inde...
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 Scadbu sme boli nútený preložiť takže uvidí sa budúci rok určite sa tam pojdeme pozrieť aj skôr som zvedavá v akom je to tam stave veľmi by som tam chcela foto
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?